Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2023, 18:47   #140
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Margaritte zamrugała oczkami, słuchając słów Ebenezera, cały czas wielce uśmiechnięta. Gdy zaś ten skończył..
- Tak się składa, PROSZĘ KSIĘDZA, iż jestem entomologiem. A więc znam się na owadach, i wszelkich innych, temu podobnych "robalkach"... uważam więc, że jestem jak najbardziej na miejscu, by asystować Sarah. Jestem również dorosła, więc widziałam już to i owo, i nie mdleję na widok obnażonego mężczyzny... jeśli jednak, obaj panowie twierdzą, iż to ksiądz będzie lepszym asystentem, to nie mam zamiaru się o nic tutaj kłócić. Kto wie, może ksiądz się na tym zna, i wie co i jak? Skoro jednak chodzi tu o zdrowie Mathew, to w końcu jednak powinna być jego decyzja? - Powiedziała blondyneczka, z szerokim i słodziutkim uśmieszkiem.
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline