Wątek: Slayers RPG!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2007, 11:38   #117
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
[sory za post pod postem ale to ostatni post w sesji]

Wieczór.
Gravos szedł ulicą podśpiewując wesoło pod nosem i machając do rytmu ogonem. Na głowie miał czapeczkę-żyrafkę, w na wietrze tańcowało 5 kolorowych baloników, które więził za sznureczki. Pod pachą trzymał wielkiego, puchatego misia z kokardą.
Przystanął i ze zdumieniem ominął wielką dziurę w chodniku. Wzruszył ramionami, znów zaczął podśpiewywać i wszedł do domu.
- Już jesteśmy! – ogłosił radośnie. – Zrobiłem Valgaavowi niespodziankę i zabrałem go do wesołego miasteczka! Świetnie się bawił! – odstawiwszy misia na stół, sięgnął do małego niebieskiego plecaczka i wyjąwszy smocze jajo, delikatnie włożył je do kołyski. – Aaaaw, jak słodko śpi! XD – wzruszył się, przykrywając je kołderką. – Eeer... Filia...? Jiras....?! OO’’ Jest tu kto?! OO’....
THE END XD
[proszę o zamknięcie sesji]
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline