Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2023, 14:42   #202
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Są częściej. Tyle, że układanie szczegółowego planu gdzieś leży poza moim obszarem skupienia. To trochę jak z tymi cenami kanapek w Biblioplexie, których też nie rozpisałem.

Co do NPCów, to muszę ich zestawienie jakoś tak posklejać, żeby wam udostępnić. Bo na razie jest pełne moich notatek odnośnie tego kto nie lubi Quezane i takie tam.

Zresztą w dzisiejszym poście dojdzie kilka osobistości, ale chyba dopiero wieczorem dam radę go wkleić. Dziś na warsztat trafią kółka zainteresowań i ... no mała niespodzianka na koniec drugiego tygodnia. Scena w której z powodów fabularnych wszystkich Was wrzucę w jedno miejsce i czas.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline