Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2023, 19:00   #204
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Bo na razie jest pełne moich notatek odnośnie tego kto nie lubi Quezane i takie tam.
Szybciej byłoby chyba policzyć w drugą stronę.

Cytat:
Napisał Elenorsar Zobacz post
Alex czasem nawet genialne odgrywanie może się odbić od różnych rzeczy.

Na obecna chwilę nasze postacie praktycznie w ogóle ze sobą nie obcują (nawet na Filozofii, Quezane z tyłu, Ror z przodu to nie miały prawa się słyszeć poza przedstawieniem się), ale ich charaktery są tak skraje, że "polubienie się" raczej jest znikome. Zobaczymy co nam Mi Raaz wymyśli w dalszej historii i czy się jakoś dogadają, czy rzucą do gardeł :P
Imperatyw teamplayu uznaję tylko na poziomie meta. To czy postacie się polubią to już jak w życiu. Zależy czy dopasują się charaktery i wydarzenia będą sprzyjały.

Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Shartan & Alex: mogę uznać, że się dogadaliście? wtedy wrzucę u siebie scenę z opisem "mieszkania".
Jeśli Donovan się nie zgodzi na wynajęcie pokoju, to Que spróbuje go wcisnąć jakiemuś NPC.
 
__________________
„Everything that lives is designed to end. We are perpetually trapped in a never-ending spiral of life and death. Is this a curse? Or some kind of punishment? I often think about the god who blessed us with this cryptic puzzle... and wonder if we'll ever get the chance to kill him”.
Alex Tyler jest offline