Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2007, 14:39   #25
Oktawius
 
Oktawius's Avatar
 
Reputacja: 1 Oktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłość
"czystość krwi... Nigdy w moim rodzie nie było mieszanek z innymi nacjami, dlaczego ja tego nie czuję? Czy aż taki słaby jestem? To niemożliwe. Przecież on posiada taką samą moc jak ja. Przynajmniej podobną, sprawdzałem. On.. on musiał coś wiedzieć więcej, wcześniej. Nie jestem słabszy! JAK ON DAŁ RADĘ TO JA TEŻ! W jego głowie rosło napięcie. Nie poto, trenował, ciężko ćwiczył, żeby taki nadymiony dupek go przewyższał!
-ROY! Teraz my.- Obserwując to co robił Onion, sam postarał się skupić, wyzwolić w sobie energię. Na jego głowie pojawiły się stróżki potu. Coraz bardziej się męczył. Nie wiedział czy to już, czy jeszcze nie.
Skupił się tylko na jednej czynności. Wysunął obydwie ręce do przodu i starał się znaleźć ujście energii w dłoniach... Chwila. Spojrzał czy Roy też był gotowy. Ten skinął mu głową
-Teraz!- i Ze wszystkich sił chciał ja wyrzucić z siebie kierując w stronę wieży.
 
__________________
Wolę chodzić do studia niż na nie po prostu,
palić piątkę do południa niż mieć ją na kolokwium.

511409
Oktawius jest offline