Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2023, 10:30   #14
Bellatrix
 
Reputacja: 1 Bellatrix ma wspaniałą reputacjęBellatrix ma wspaniałą reputacjęBellatrix ma wspaniałą reputacjęBellatrix ma wspaniałą reputacjęBellatrix ma wspaniałą reputacjęBellatrix ma wspaniałą reputacjęBellatrix ma wspaniałą reputacjęBellatrix ma wspaniałą reputacjęBellatrix ma wspaniałą reputacjęBellatrix ma wspaniałą reputacjęBellatrix ma wspaniałą reputację
Ojciec Anders zaczął po kolei odpowiadać na pytania.

- Nie zabił nikogo. W ogóle to wyglądało, jakby chciał po prostu uciec. Zachowywał się jak osaczone, dzikie zwierzę - odrzekł Anike. - Żadnych znamion Chaosu żem nie zauważył, ale jego oczy… oczy płonęły mu żywym ogniem. I to, jak chatę płomieniami zajął oznacza, że musiał się z Chaosem zbratać! Nie ma na to innej odpowiedzi.

- Jest was piątka, może uda się wam go schwytać albo nawet zabić, jak będziecie współpracować. Albo chociaż odstraszycie od wioski, nim ja do niej wrócę z posiłkami z Altdorfu - odpowiedział Antonowi i Garranowi. - Poza tym skoro sam Sigmar mi was we śnie wskazał, to nie mógł się mylić co do wyboru. Na pewno jesteście odpowiednimi ludźmi do tego zadania. - Mówił z przekonaniem w głosie. - Już sama wasza obecność w Volkendorp wleje w serca mieszkańców nieco więcej spokoju.

Na słowa Rubena i Wilhelma zmarszczył brwi.

- Zdawałem sobie sprawę, że w imię pomocy biednym wieśniakom i słudze Sigmara Jedynego będziecie chcieli zapłatę. Wiele nie posiadam, ale koronę na głowę mogę wam teraz zapłacić za załatwienie tej sprawy. Jak już mówiłem, nawet jeśli nie uda wam się go schwytać czy zabić, zawsze możecie przytrzymać go z dala od Volkendorpu, nim wrócę do wioski. To jak będzie? Pomożecie? Proszę was w imię wszystkich mieszkańców wioski i swoim własnym.

 

Ostatnio edytowane przez Bellatrix : 05-04-2023 o 10:35.
Bellatrix jest offline