Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-04-2023, 15:34   #352
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Sybilla spojrzała zimnym wzrokiem na zgromadzonych, zwłaszcza zaś na Deana. Milczała przez chwilę, po czym rzuciła ramiona w przestworza i wydarła się na pełne płuca:

- Eh! Bachory! Za moich czasów, nas, Widzących i Wiedzących, to się szanowało. A nie co to teraz, ta cała dzieciarna wychowana na MTV i aipadach!

- O, teraz chcecie mojej pomocy, tak? Co to to nie! Ja, Sybilla Skull, mam swoją godność, muszę Wam oznajmić! I nie licuje z nią wróżenie wspomaganie takich… takich… - szukała przez chwilę odpowiedniego słowa, po czym zmemłała w ustach przekleństwo i machnęła na wszystkich ręką.

- Idę sobie! I pamiętaj – masz czas do przesilenia letniego! Inaczej duchy przodków… - coś mamrotała pod nosem, wychodząc z pomieszczenia.

Bohaterowie zostali w Starbuksie bez działającego prądu.

- Ym… ubezpieczenie powinno to pokryć. Czemu mam wrażenie, że coś ważnego mnie ominęło? - spytał Li.



Sybilla wywiera wpływ:

Mundane (-), Freak (+)


 
Kaworu jest teraz online   Odpowiedź z Cytowaniem