Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2023, 14:28   #354
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
- Nie panie Li. W najlepszym wypadku to neurotyczna wieszczka, w najgorszym niezbyt bystra szarlatanka-specka od efektów specjalnych. Wydaje mi się, że powinni prowadzić jakieś kursy dla takich jak ona, aby nie straszyli ludzi. Jakiś sprzedawca samochodów czy inny taki powinien się tym zająć. Angus może miał rację, że na pewne rzeczy powinno się wyrabiać pozwolenie, a teraz pewnie nawet jej nie aresztują bo wyciągnie kartę mistyka lub co gorsza mutanta i oskarży innych o prześladowanie. Ja wam mówię, jeszcze mnie i Deana oskarżą o antymutactwo magiofobię i będą po sądach ciągać. Ja wam mówię, że to będzie chryja na całe miasto jak nas zaczną w gazetach pokazywać. Dobrze, że nie mam konta na fejsbuku bo bym dostawała hate spam czy jak się to nazywa. Ty, Dean, a może ona pracuje dla tego twojego niefajnego wujka i to tylko chwyt marketingowy, albo zechce wezwać demony jako atrakcję koncertu, bo to jest ciekawe i takie cool.

Edit odrzucam infulence. Mark potencial i cancel

 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija

Ostatnio edytowane przez Slan : 13-04-2023 o 15:37.
Slan jest teraz online   Odpowiedź z Cytowaniem