Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2023, 20:27   #358
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
- "Awatara: Legenda Aanga" to akurat nie jest chińskie, tylko czerpie z kultury w-wschodniej. - wyjaśniła Joan -[i] W tym styl animacji... Ale prześlij mi Diano tytuł co oglądałaś.

Dean z kolei odruchowo poklepał Eddiego po głowie.
- Ok, to miło... - wymamrotał zanim przetrawił co niebieskowłosy proponował- Li, wiem, że do końca mojej zmiany nieco zostało, ale mógłbym dzisiaj wyjść wcześniej? Dziwnie się czuję... Jakkolwiek Bóg jeden wie jak szybko nam ogarną elektronikę.
Jeśli góra będzie się ciskać, to w razie czego jakoś odpracuję.
-My go odprowadzimy do taxi czy co
- zapewniła Joan.

Joan posłała kierownikowi smutne, szczenięce oczka. Dean z kolei marzył w tej chwili o dwóch sprzecznych rzeczach- wyjściu na powietrze oraz zakurzeniu papierosa. Zastanawiało go też czy w lodówce została ta polska zupa wykańczająca choróbska. Kropnik?
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem