Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2023, 17:47   #547
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gladin Zobacz post
Aj, no trudno. Nie chciałem rozmawiać w obecności strażników.
- Odejdźcie od drzwi, z łaski swojej do strażników, albo rozmawianie szeptem załatwiłoby sprawę.

Cytat:
Napisał Gladin Zobacz post
Ah, trudno, najwyżej zginę (a właściwie to Rudolf) w lochach albo na torturach... chyba, że są jakieś PPki...
Co do PSa, no to tak, znając wynik pierwszego rzutu, to bym go zużył. Co prawda znając wynik drugiego rzutu, to jednak bym go nie zużył Ale jest jak jest. Zostały mi jeszcze jakieś PSy?
Masz jeszcze 2 PP i jeden PS. Dodatkowo, w moich sesjach PP można zużyć jak PS na sterydach, który daje automatyczny sukces (o ile jest możliwy do osiągnięcia - czyli np przeskoczysz siedmiometrową rozpadlinę, bo to jest w granicach możliwości człowieka, ale już nie przeskoczysz na drugi brzeg rzeki o szerokości 50m. Albo, w tym przypadku - przekonasz strażnika nawet że jesteś odrodzonym Sigmarem (oczywiście to nie znaczy, że go ktoś jutro nie przekona, że jednak nie)). Tylko trzeba to deklarować przed moim odpisem, bo po odpisie to już działa jak normalny (tzn zapewni przeżycie. I tyle).


A co do posta - wyjaśnij mi proszę, jak Ty chcesz jechać do Pałacu skoro jesteście w części kompleksu Pałacowego? Weszliście bramą do Pałacu i cały czas szliście korytarzami.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 16-04-2023 o 17:50.
hen_cerbin jest offline