Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2023, 03:36   #591
Klejnot Nilu
 
Klejnot Nilu's Avatar
 
Reputacja: 1 Klejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputację
Komandor Diaz, jako kolejna osoba w przeciągu ostatnich kilku nocy, wspomniała o aktywności Mitry w minionych tygodniach. Poprzednie takie relacje Navaho w domyśle odrzucał, jako pomyłkę. Akcje kogoś z kultu, lub też ich własne, były omyłkowo brane za osobiste działania Mitry. Teraz nie był już tego taki pewien.
- Jestem w Londynie dopiero od kilku nocy, nie mogę tego potwierdzić. Jeżeli Bóg Słońce naprawdę w jakiś sposób jest już w stanie bezpośrednio ingerować w mieście, to nie miałem... - Navaho urwał. Jak na zawołanie, właśnie w tym momencie, usłyszał wezwanie Wodza.

Niektóre wampiry posiadają szczególny, nadprzyrodzony dar dominacji nad innymi. Siła ich krwi pozwala im naginać wolę innych do swoich własnych zachcianek. Wielu o słabszym umyśle łatwo ulega takiej mocy, ale nie Klejnot Wielkiej Rzeki. Długoletni trening, silna wola, ale przede wszystkim pozostawanie szczerym ze samym sobą i ludzkim ze wszystkimi dookoła - te czynnika pozwalają zachować kontrolę nad swoim umysłem, nawet w obliczu takiej mocy. I chociaż był to głos samego Mitry, silny jaki żaden inny, to nawet on nie odbierze Utamukeeusowi jego wolności podejmowania własnych wyborów.

- Mitra powrócił. Jest w Londynie, wiem gdzie można go znaleźć. Nie mogę tego racjonalnie wytłumaczyć, ale właśnie poczułem jego wezwanie. - traper patrzył wyczekująco po Komandor Diaz. Szukał, sprawdzał, czy ma w niej sojusznika. To była jej decyzja, co chce z tym zrobić.
- Mogę was tam zaprowadzić, ale nie wiem czy jest to dobra decyzja. Mówimy o istocie pół-boskiej, która przetrwała tysiąclecia, która zapewne będzie miała na miejscu sojuszników. Wielu ludzi może stamtąd nie wrócić, a ich śmierć pójść nadaremno. Z drugiej strony, jeśli Bóg Słońce przetrwa... Jaki jest Twój rozkaz?
 
__________________
The cycle of life and death continues.
We will live, they will die.
Klejnot Nilu jest offline