Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2023, 17:49   #49
Bellatrix
 
Reputacja: 1 Bellatrix ma wspaniałą reputacjęBellatrix ma wspaniałą reputacjęBellatrix ma wspaniałą reputacjęBellatrix ma wspaniałą reputacjęBellatrix ma wspaniałą reputacjęBellatrix ma wspaniałą reputacjęBellatrix ma wspaniałą reputacjęBellatrix ma wspaniałą reputacjęBellatrix ma wspaniałą reputacjęBellatrix ma wspaniałą reputacjęBellatrix ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Phil Zobacz post
Ja tylko gwoli wyjaśnienia - jestem z tych graczy, co idą za scenariuszem, a nie budują własny prywatny świat, bo "moja postać by tam nie poszła". Zakładam, że ten scenariusz zakłada w jakiejś formie poszukiwania wiedźmiarza na bagnach, więc i krasnoluda na tych bagnach wyobrazić sobie potrafię ale przydałby się jakiś logiczny powód, dla którego będziemy to robić. no chyba, że mamy po prostu zapomnieć o poborcy?
O poborcy pamiętać musicie cały czas, to Wasze główne źródło dochodu

Sam scenariusz zakłada sytuacje, gdy gracze nie chcą angażować się w sprawę poszukiwania wiedźmiarza i podsuwa pewne rozwiązania, ale posiada też logiczny powód, dla którego powinni się tym zająć - po prostu musicie do tej sytuacji w przygodzie dotrzeć

Cieszę się też, że każde z Was odgrywa swoją postać tak, jak jak ją stworzyło i nie każdy chce ryzykować życiem bohatera w imię wyższego dobra wioski. Będą jednak sytuacje, gdzie Wasze wybory naprawdę będą mieć znaczenie, a już zwłaszcza odnośnie tego, jak będziecie postrzegani przez ludzi w wiosce i przez samego barona. No chyba, że dla Wilhelma czy Karla to obojętne To przygoda wielopłaszczyznowa i mam nadzieję, że podołam przedstawieniu tego w odpowiedni sposób

Tworzycie fajną, barwną drużynę i naprawdę super mi się dla Was prowadzi A prawdziwa przygoda tak naprawdę jeszcze się nie zaczęła
 
Bellatrix jest offline