Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2023, 04:13   #593
Klejnot Nilu
 
Klejnot Nilu's Avatar
 
Reputacja: 1 Klejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputację
Czy ta kobieta w ogóle słuchała jego opowieści?! Mitra przeżył bombardowanie, dosłownie przyjął bombę na twarz, a ona mówi mu o jakimś śmiesznym strzale z granatnika?! Dotychczasowe sukcesu Antigenu usprawiedliwiał na wiele sposobów: wywiad, wyszkolenie, rozsądne planowanie, mądre dowództwo, zaplecze finansowe. Nawet nie przyszło mu do głowy, że równie istotnym elementem mógł być po prostu fart.

Przyglądał się przez chwilę mapie, którą znał już wystarczająco dobrze ze swoich przygotowań do opuszczenia Londynu. Po chwili szukania wskazał konkretne miejsce, które było nazwane "Bloomberg London". Nic mu ta nazwa nie mówiła.
- Tutaj. Stąd przybyło wezwanie które poczułem. Mitra mógł się jednak zdążyć przemieścić, póki nie wezwie mnie jeszcze raz, nie będę wiedział dokąd. Nie rozumiem tylko jednej rzeczy: po co mnie zabrano? Nie potrzebujecie mnie, żeby tam dojechać, a jednocześnie skuliście mnie, rozbroiliście i nie mogę wam pomóc. - Navaho wymownie wystawił przed siebie ręce w kajdankach.
 
__________________
The cycle of life and death continues.
We will live, they will die.
Klejnot Nilu jest offline