Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2023, 10:00   #594
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Spoon skupił się w sobie. Sięgnął po moc krwi myśląc o Brusilli. Wiedział, że od tego co za chwile zrobi będzie zależeć przyszłość nie tylko ich dwojga, ale i Londynu. Zwarzyl w dłoni kołek i z szybkością błyskawicy skierował go w sam środek klatki piersiowej Richarda de Camden.

Kołek wbił się na kilka centymetrów w ciało. Nekromanta zaś zdawał się zrozumieć co się stało. Spojrzał głęboko w oczy Spoona, jego dłonie spowiły cienie, w których Yusuf rozpoznał rosnące zaklęcie wymierzone w egzekutora. Chciał sięgnąć po swoją broń, ale było za późno…

Jednak dla Spoona cały świat niemal stał. Cień wokół dłoni rozwijał się powoli. Usta Camdena układały się w słowa jeszcze wolniej. Spoon naparł drugą dłonią i docisnął kołek, ale kosztowało go to sporo siły woli.

Cienie rozwiały się. Słowo pozostało niewypowiedziane. Ciało nekromanty opadło bezwładnie w ramiona Yusufa.

I wtedy zaczęła działać trucizna. Rozlewała się po sercu nekromanty odcinając go od świata duchów. Blokując jego pozazmysłowe postrzeganie. Teraz był niczym innym jak zwłokami z kołkiem w sercu. Tak podatnym na wypicie jego krwi.

***


- Potrzebujemy informacji z pierwszej ręki - mówiła Diaz. - Tam na miejscu. Wedle wywiadu Mitra może posiadać mistrzostwo w rozkazywaniu.
Diaz założyła na twarz ciemne okulary. Sięgnęła też po słuchawki, których kabel ginął gdzieś w czeluściach kamizelki taktycznej.

- Wykażesz się jako konsultant, to dostaniesz też broń. Kogo można spotkać w okolicy? Gwendolin Arwyn? Anna Bowsley? Inni z waszego rodzaju? Ilu?
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline