Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2007, 10:48   #17
Odyseja
 
Odyseja's Avatar
 
Reputacja: 1 Odyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputację
- Duchy co ? Noz chyba sobie zartujecie. Zeby w dwudziestym wieku wierzyc w duchy i mroczne sily. Co to k**** ma byc sredniowiecze ?! Oh Jesus. - ~Co za brak wychowania~ pomyślała Natalie, ale nie odezwała się.

-Duchy, czy nie, dowiemy się na miejscu. Miło się z wami rozmawia, a posiłek jest przepyszny, ale z chęcią się na własne oczy przekonam, co skrywa nasza tajemnicza budowla. Kiedy wyruszamy?


- No właśnie, Henry, też jestem ciekawa, kiedy wyruszymy - uśmiechnęła się do archeologa.

-Mnie bardziej zastanawia kiedy nam zaplaca. Niektorzy z nas nie sa archeologami i nie robia tego z checi wiedzy czy jakis innych bzdur. - ~Taaaaak. Bo przy takim odkryciu najważniejsze są pieniądze...~ - pomyślała dziewczyna z ironią, ale nie skomentowała zachowania Billa. ~Gbur i tyle~ Odsunęła się, by nie wylał na nią piwa.
 
__________________
A ja niestety nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Co spróbuję coś napisać, nic mi nie wychodzi. Nie mogę się za nic zabrać, chociaż bardzo bym chciała. Nie wiem, co się ze mną dzieje. W najbliższym czasie raczej nic nie napiszę. Przepraszam.
Odyseja jest offline