Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2023, 21:34   #62
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
ja jestem sam dla siebie i moje rodziny ksiegowym - 3 firmy obecnie 2 w zasadzie , wiec za bardzo ci nie powiem jak to jest utrzym ywac sie z tego , widze jednak ile płacą firmy inne księgowym i jest to sporo - nie opłacało by się mi dawać innym , wiec to juz spora oszczednośc, plus mogę wrzucać takie rzeczy których normalnie inny księgowy pewnie by mi nie chciał nawet wrzucać i narażac sie urzędowi. Ja tam sie zawsze moge pomylić , wszak nie jestem zawodowym księgowym

Generalnie jednak podatki to jeden syf i mogiła , w nowym ładzie nawet nie próbuje sie odnaleźć , juz było tyle zmian zmian, ze nie chce mi sie z tym nadażać, robie po swojemu, jak przyjda, sprawdza i kaza coś poprawiac to poprawie i tyle , jak nie przyjda to nie przyjdą. Generalnie mimo ze bez szkoły ekonomicznej to mysle że jestem w tym fachu poprzez doświadczenie i brak obawy o ryzyko znacznie lepszy niz nie jeden księgowy pracujacy w biurze. , genealnie jednak nie podpowiem ci czy sie przebranzawiac , sam musisz zdecydować , na pewno kasa z tego bedzie , zasada jest taka ze im wiekszy burdel w przepisach tym wieksze zapotrzebowanie na ksiegowych
 
Eliasz jest offline