Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2023, 14:12   #607
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
-Gleba! - natychmiast słychać było krzyk jednego z komandosów. Zaraz po tym w twarz Yusufa uderzyło jasne światło z ogromną siłą.

Kilka czerwonych kropek znalazło się na czole Sędziego. Kilka na klatce jego żywej tarczy.

Wokół w powietrze wzbiła się fala deszczu i błota. Łysa dziewczyna minęła Yusufa niczym błyskawica. Baanu Haquim przez moment tylko pomyslał, że w sumie nie wie jak wygldała Brusilla, a ta tutaj dorównywała prędkością Spoonowi. Ta “Brusilla” zaczęła okładać dwóch komandosów jednocześnie. Z drugiej strony pojawiła się “Dzika”. Yusuf mógł z bliska obejrzeć jak gngrelskie szpony rozszarpują kompozytowy hełm i rozrywają głowę żołnierza.

Wtedy poszły też salwy z karabinów. Yusuf poczuł jak ciało w jego dłoniach jest targane kolejnymi trafieniami. I praktycznie w tym samym czasie poczuł jak ostrze zakrzywionego noża przebija miejsce, w którym za życia była nerka.

- Mam cię - powiedział niski łysielec w ciemnych okularach.

***


Nagły rozbłysk światła i serie strzałów z karabinu dały do zrozumienia pozostałym Heroldom, że Antigen znalazł cel.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline