Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2023, 22:31   #9
Muagor
 
Muagor's Avatar
 
Reputacja: 1 Muagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Muagor bardzo jasna i klarowna wizja statku. Cenię takie konkretne podejście.
Tylko dzięki konkretnym odpowiedziom można dojść do jakiś sensownych wniosków... wiem jak to działa

Cytat:
Co do ukrytej broni, to jak rozumiem mowa o aspekcie wizualnym. Istnieją różne typy dział i wieżyczek. Część z nich jest widoczna niczym wieża czołgu, a cześć może być ukryta w poszyciu kadłuba i wysuwać się w razie potrzeby.
Wizualny aspekt, to jednak tylko jedna strona medalu. Wszak niemal każdy statek posiada gorszy lub lepszy system skanowania, który pozwala niejako prześwietlić zbliżający się statek. Zatem na pytanie, czy broń może być ukryta, odpowiedź brzmi - może, ale wszystko zależy, jak bardzo chcesz to ukryć.
Myślałem bardziej o wizualnym aspekcie. Większość broni powinna być bez problemu do przeskanowania przez czujniki, ale fajnie byłoby też mieć jakiś system bojowy "niespodziankę"... taka może ostatnia deska ratunku.

Cytat:
W temacie rekrutacji wspomniałeś, że twoja postać to Vilani i na dodatek wyznawca pradawnych bogów wojny. Czy to prawda?
Jak napisałem w sesyjnej wiki Vilani, to przy obecnym wymieszaniu się gatunków ludzi w obrębie Trzeciego Imperium to bardziej odrębna kultura niż odrębny gatunek. Są jednak pewne specyficzne kwestie, które mogą się dość diametralnie różnić. Choćby właśnie kwestia tradycji, wiary w bogów, czy kwestie kulinarne.
Dlatego też pytam, czy faktycznie twój BG, to Vilani?
Vilani mi bardzo pasowało i było motywem przewodnim dla postaci, więc tak na pewno to będzie Vilani. Czy pureblood, czy wymieszany, to już kwestia drugorzędna, ale na pewno jak wymieszany to w nieznacznym stopniu, bo Zeke będzie się uważał za Vilani. Ale nie będzie to tradycjonalista wyznający starych bogów wojny. Będzie za to się z nimi obnosił w formie jakichś tradycyjnych symboli, czy coś w ten deseń, ale to będzie traktował bardziej jako elementy folkloru do użycia w wojnie psychologicznej... no bo tak mi się widzi, że jak ktoś pozna na nim oznaczenia boga wojny, to będzie miał od razu niższą chęć do wchodzenia w konflikt.
 
Muagor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem