Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2023, 23:22   #11
Nanatar
 
Nanatar's Avatar
 
Reputacja: 1 Nanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputację
Dziś tylko na szybko:

Vilani już chyba zaprezentował się jako dobry dowódca. Aktywny, pewny zorganizowany, lepszego nam nie trzeba. Wobec tego nie upieram się na na paczkę najemnicza. Zaznaczę w tabeli swoje typy, ale też bez ciśnięcia.

Statek: tu zdam się na osoby lepiej znające fluff tego wszechświata. Odpowiada mi obecna propozycja, z pewnością dodam swoje ulepszenia, za te wyturlane w sumie cztery moduły statku.
W końcu to ja mam ujeżdżać tego kucyka

Dołączam jako Valeri Bushe, mam nadzieję główny pilot, Inżynier systemów pokładowych i napędu skokowego, astronavigator i przy okazji drobna oszustka.

Zahaczki wkrótce, może ktoś ma ochotę, to przecież nie muszą być wylosowane wydarzenia, można coś wymyslić.

Pytania i inne:
1. Mistrzu zrób coś proszę z tymi wylosowanymi przez nas umiejkami powielonymi na poziomie 0. [Odrzucamy, czy coś innego?]
2. Czy umiejętności z paczki są na poziomie 1, czy jeśli mamy wyższą to +1? Znaczy, czy jestem w stanie w ten sposób podnieść posiadaną umiejetność, czy tylko i wyłącznie nabyć na 1 ?
3. Proszę o określenie co daje wylosowany 4X korsarz. Oczywiście zaakceptuje też jeśli tylko fabularną popularność.
4. Moduł cybernetyczny pilotażu i interfacu z prockiem, mogę sobie sfinansować z kasiory.

Takie propozycje na nazwę statku.
Raptor
Brzydki
 
Nanatar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem