Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2023, 07:55   #13
Muagor
 
Muagor's Avatar
 
Reputacja: 1 Muagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Morph Zobacz post
I gra muzyka. Podoba mi się takie podejście do sprawy. Fajnie mi się wizualizuje Muagor, ta twoja postać.
A co do wizualizacji...

Cytat:
Napisał Nanatar
Vilani już chyba zaprezentował się jako dobry dowódca. Aktywny, pewny zorganizowany, lepszego nam nie trzeba. Wobec tego nie upieram się na na paczkę najemnicza. Zaznaczę w tabeli swoje typy, ale też bez ciśnięcia.
Vilani się jeszcze nic nie zaprezentował...Ale jeżeli chcecie....

Cytat:
Napisał Nanatar
Pytania i inne:
1. Mistrzu zrób coś proszę z tymi wylosowanymi przez nas umiejkami powielonymi na poziomie 0. [Odrzucamy, czy coś innego?]
2. Czy umiejętności z paczki są na poziomie 1, czy jeśli mamy wyższą to +1? Znaczy, czy jestem w stanie w ten sposób podnieść posiadaną umiejetność, czy tylko i wyłącznie nabyć na 1 ?
3. Proszę o określenie co daje wylosowany 4X korsarz. Oczywiście zaakceptuje też jeśli tylko fabularną popularność.
Ja sobie na szczęście najpierw wygenerował testową postać na boku, aby zrozumieć mechanikę i zależności. Ta testowa postać z 4 punkty skilli by straciła. Ale ogólnie to popieram, aby coś z tym zrobić szczególnie ze względu na pierwszą styczność z mechaniką. A wartości na 0 są chyba tylko w wyniku paczki początkowej kariery i wyborów postaci z edukacji... więc może dajmy możliwość zmiany tych wyborów z edukacji?

Cytat:
Napisał Nanatar
Takie propozycje na nazwę statku.
Raptor
Brzydki
Może Amber Raptor

Cytat:
Napisał Morph
ale także może to być jakiś dług wdzięczności u jakiegoś załogi takiego statku
To mi się podoba... taka sieć zależności i kolegów.
 
Muagor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem