Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2023, 09:28   #14
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Na początek bardzo ważna informacja - tak się akurat zbiegły terminy tej rekrutacji i innych moich aktywności, że od dnia jutrzejszego do niedzieli włącznie będę w trasie z praktycznym odłączeniem od LI. Do pełnej aktywności powrócę od przyszłego poniedziałku.

Teraz co do statku. Ja bym optował za niewielkim zwiadowczym, do szybkich transferów wartościowych małych ładunków oraz pojedynczych pasażerów, z dobrym maskowaniem, sensorami i osiągami napędu. Myślę, że ta znaleziona w kosmosie jednostka mogłaby być egzemplarzem wojskowego szperacza z demobilizacji, modelem wycofanym z bieżącego użytku w marynarce i stąd bez żalu porzuconym, ale ciągle mającym wartość na rynku cywilnym. We wszystkich szczegółach podzielam wizję Muagora.

Co do paczek, mnie osobiście pociąga Criminal (ze względu na skille Broker, Medic, Stealth, Deception), a następnie Explorer bądź Traveller.

 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem