Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2023, 22:45   #19
gnom
 
gnom's Avatar
 
Reputacja: 1 gnom nie jest za bardzo znany
Na ten moment Samara w liczbach prezentuje się z grubsza tak: https://www.dropbox.com/s/3gb1ban4hl...Silva.pdf?dl=0

Idea za nią stoi taka, że dla normalnego obywatela jest kompletnie zbędnym życiowym przegrywem, chyba, że akurat potrzebujesz wiedzieć w jakim systemie sprzedaż antycznej postmoderno-chińskiej wazy którą "odziedziczyłeś po wujku" podpadnie pod naczynia ceremonialne (Advocate), więc będzie można jej dokonać podczas odpustów z prawie zerowym śladem w papierach, jaki status podać operatorowi dokowania na stacji, żeby awaryjnie przeskoczyć kolejkę i ujść bez grzywny którą będziesz spłacać następne dwa lata (Admin. Albo na odwrót.), albo jak wykonać bardzo zamiejscowy telefon w miejsca gdzie mało kto dzwoni (Comms). Ewentualnie, rozpoznać metale szlachetne na oko albo pomóc ci sprawdzić czy coś z gratów w tej piwnicy ma jakąś wartość i dla kogo. 8 lat jako kurier jednak COŚ daje.
Z przydatnych rzeczy to chyba tylko strzelać umie.

Takie założenia, ale pojęcia nie mam czy mi statsy wystarczą, żeby to wykonać. Więc jeśli okaże się, że jakiejś roli nam na krypie brakuje, to mogę ją trochę w tą stronę skierować.

Btw. Rzuty na spostrzegawczość to pod co podlegać będą?
 

Ostatnio edytowane przez gnom : 12-05-2023 o 00:01. Powód: btw i poprawki
gnom jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem