Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2023, 00:32   #22
Nanatar
 
Nanatar's Avatar
 
Reputacja: 1 Nanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputację
Morph dzięki za odpowiedzi. Czekam.

Aro, powiązanie mi odpowiada, bo psuje pod pilota i piratkę. Drugie powiazanie chciałabym z Gnomem, lub Muagor'em, bo z Kethem znamy się bardzo dobrze, no i mieliśmy tworzyć ten mistyczny pentagram, która to idea skradła mi serce.

Tak, odpowiada mi taki przywódca - prowadziciel.

Z pakietów interesuje mnie: sensors, comms, bo tych mi brakuje do kompletu obsługi komputerów pokładowych. zwiększenie komputerów na 1, inne to mogę przytulić strzelenie z broni ręcznej, ostatecznie medic, albo mechanick, jeśli wygra star ship. Nie jestem siostrą miłosierdzia, ani negocjatorką. Takie typowe szmuglerskie mam na zerówkach to wystarczy.

Moje części statku: nie ma żadnego vip roomu, to nie jest statek na wieczory kawalerskie. Za to przydałyby się jakieś komory hibernacyjne.

Za swoje części statku proszę: Napęd międzygwiezdny, komputer z inteligencją i interfacem, wygodny fotel, przynajmniej jedną komorę hibernacyją.[4] - za darmo jedną koję za zasłonką.
Za korsarza
1. dobry kontakt w interesach
2. trzy wątpliwe kontakty
3. Droid zintegrowany ze statkiem : może będzie to mały rój. - może pełnić rolę rozpoznawczą, dokonać naprawy i zrzucić dowolny ładunek. (?) - do zatwierdzenia.
4. ?
cdn
 
Nanatar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem