Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2023, 11:41   #23
Muagor
 
Muagor's Avatar
 
Reputacja: 1 Muagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputacjęMuagor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Aro
Już wiem jakie będziemy mieli powiązanie... Będziemy chodzić do tego samego salonu tatuażu.

Cytat:
Napisał Morph
Będzie też możliwość, za oczywiście odpowiednią opłatą, dowiedzieć się co nie co o przeszłości tego statku. Jeżeli się na to nie skusicie, to dostaniecie tylko suchy opis tego, jak wyglądał wrak w momencie znalezienia i co znajdowało się na pokładzie. Resztę jeżeli będziecie chcieli, to będziecie mogli badać już w czasie gry.
Tak, to sugeruje, że przeszłość waszej krypy może odegrać pewną rolę w czasie waszych przygód.
Soczyste... Podoba mi się

Cytat:
Napisał Morph
Jutro też wrzucę otwierający sesję post.


Cytat:
Napisał gnom
Idea za nią stoi taka, że dla normalnego obywatela jest kompletnie zbędnym życiowym przegrywem, chyba, że akurat potrzebujesz wiedzieć w jakim systemie sprzedaż antycznej postmoderno-chińskiej wazy którą "odziedziczyłeś po wujku" podpadnie pod naczynia ceremonialne (Advocate), więc będzie można jej dokonać podczas odpustów z prawie zerowym śladem w papierach, jaki status podać operatorowi dokowania na stacji, żeby awaryjnie przeskoczyć kolejkę i ujść bez grzywny którą będziesz spłacać następne dwa lata (Admin. Albo na odwrót.), albo jak wykonać bardzo zamiejscowy telefon w miejsca gdzie mało kto dzwoni (Comms). Ewentualnie, rozpoznać metale szlachetne na oko albo pomóc ci sprawdzić czy coś z gratów w tej piwnicy ma jakąś wartość i dla kogo. 8 lat jako kurier jednak COŚ daje.
Z przydatnych rzeczy to chyba tylko strzelać umie.

Takie założenia, ale pojęcia nie mam czy mi statsy wystarczą, żeby to wykonać. Więc jeśli okaże się, że jakiejś roli nam na krypie brakuje, to mogę ją trochę w tą stronę skierować.
Nie no dla szmuglerów pakiet umiejętności jest jak najbardziej przydatny.

Cytat:
Napisał Morph
gnom jeżeli chodzi o Wroga, to masz go z kariery w Marynarce. Zatem z tego środowiska będzie się wywodzić taka osoba. Możemy to albo jakoś sprecyzować, albo zostawić w takiej ogólnej postaci i coś się może z tego kiedyś uszyje.
Nie wiem ile lat temu był ten epizod w marynarce, ale jako, że marines potrzebują zazwyczaj taksówki, to widzę tu potencjał na znajomość. Dodatkowo z tego co pamiętam jest jeszcze Ketharian z marynarki, co też daje dobre opcje do połaczenia.

Nie znam tylko Nanatar pochodzenia twojego pilota... wojskowe, a potem pirat czy od razu po ciemnej stronie?


Cytat:
Napisał Morph
Wygląda zatem, że pierwszą kwestię mamy może nie tylko skończoną, co wyjaśnioną.
Myślę, że mamy też drugą kwestię wyjaśnioną, bo mamy prawie kompletny doc z tabelką. Co prawda Ketharian dał tylko swoje top 3 w poście, ale z pozostałymi głosami sytuacja wydaje się jasna. Na tą chwilę wygrywa Explorer, a z pozostałych opcji, które nie mają punktów od Kethariana większość ma ich i tak za mało, aby mogła przebić Explorera. Jedynie Starship ma spore szanse, bo jest 3 punkty różnicy. Co prawda Starship to moja i Nanatara pierwsza opcja, aczkolwiek widzę tam 1 w kolumnie gnom. W związku z tym proponuję:
1. Zostać przy Explorerze, bo przy rozkładzie [3; 4; 7; 6 ;7] jest to opcja najbardziej kompromisowa, z której każdy coś wyciągnie.
2. Ustalić co robimy ze skillami. Aro i gnom jako osoby które dały 3 i 4, czyli im ten skillset najmniej pasuje, powinny moim zdaniem wybrać najpierw po skillu, aby nie zostać z ręką w nocniku. Potem nasza trójka po skillu i zobaczymy co nam zostanie. A nuż nam się poszczęści i nam MG <jedi mind trick> dorzuci jeszcze 2 skille</jedi mind trick>, aby było po 2 dla każdego.
 
Muagor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem