Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2023, 16:15   #27
Nanatar
 
Nanatar's Avatar
 
Reputacja: 1 Nanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputację
Patrząc po nadesłanych kartach i opisach postaci, to wychodzi raczej na to, że nie potrzebne mi te czujniki i bazy danych, za to co mnie zdziwiło brakuje negocjatora. Wobec czego jeśli się gdzieś pojawi dyplomata, to dźwignę, bo mam najlepsze predyspozycje z czwórki [nie wiem jak Keth].

Valeri nigdy nie była gliną, czy trepem, choć zdarzało się jej współpracować. Bardzo prawdopodobne, że skrzyżowała drogi z kimś z obecnej załogi nawet bardzo, bardzo dawno, kiedy była jeszcze nastoletnią siksą. Ona sama twierdzi zawsze, że nie pamięta i zbywa to zmieniając temat.

Mógłbym napisać maleńką fabularkę, ale póki co nie chce wchodzić w wasze buty.

Czy można by gdzieś zgromadzić podstawowe informacje o członkiniach i członach załogi? W sensie: Imię, funkcja w załodze, ew. rasa, czy pochodzenie. Zawsze mam problem, żeby to spamiętać, szczególnie imiona.

Co do nazwy to statku: Amber brzmi mi za miękko i niestety kojarzy się z bursztynem. Może Loki, lubię proste i krótkie nazwy, nie cierpię udziwnionych, żebym musiał sprawdzać pisownię, jak chcę użyć w fabularce. Tak np. Perfekcyjna Niedoskonałość brzmi świetnie, ale jest za długie.

Co do pakietu to będzie jak będzie, nie ma co wymyślać, nim Keth nie wróci i nie zajmie stanowiska.

http://lastinn.info/attachment.php?a...d=168398806 2

Propozycje zaczepek:
Dla Samary - wymiana dysków na informacje, koleś, który miał poprowadzić kobietę do pasera, nie zjawił się w porcie na czas, sprawę wzięła w swe ręce pilot i swoimi kanałami namierzyła kupca, oraz wzięła udział w negocjacjach. Dla Valeri negocjacje, czy tam dyplomacje, dla Samary, co tam sobie podepnie. Jak się później okazało to właśnie Valeri spowodowała, że kontaktor się nie zjawił wystawiając go niedługo wcześniej agentom. [wolę Dasilva pisane razem]
Dla Zeke de Vries: Przejęty frachtowiec należał do grupy, która od dłuższego czasu grała na nosie siłą navy, przemycając systemy uzbrojenia i maskowania. Jedną z aresztowanych była nastoletnia Valeri Bushe, dziewczyna łatwo poszła na współpracę, nie przejawiając przywiązania do opiekunów. Nie było nawet jasne, czy jest współwinna, czy ofiarą. Nastolatka z wszczepem eksperckim. Nikt nie wierzył, by taki zabieg, był jej własnym pomysłem. Zeke, został jej opiekunem i kuratorem i nawet porucznik nie wprowadził w jego życie tyle skrajnych uczuć, odczuć i emocji. Kiedy się wreszcie rozstali z woli wyższych instancji, obiecał sobie jej nigdy więcej nie spotykać, choć w portkach go cisnęło. Stało się inaczej, spotkali się jeszcze wielokrotnie i zawsze tak samo. Kajdanki, ona grała ofiarę, on twardziela i znów kajdanki i...
Dla mnie [negocjacje] - chyba, że nabędę wcześniej, dla Zeke - niezapomniana znajomość.

Nie wiem, czy tak to powinno wyglądać i czy pasuje do profili waszych postaci. Mogę wziąć już tylko jedno z proponowanych powiązań, to znaczy profity, bo wydarzenia mogły mieć miejsce.
Mam już jedno powiązanie z profitami z Malcolmem - tam koniecznie pilot, bo chodziło o szybką ucieczkę.
 
Załączone Grafiki
File Type: jpg pilotka1.jpg (12.4 KB, 55 wyświetleń)
lastinn player
Nanatar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem