Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2023, 16:33   #4
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
Jeśli macie jakieś sugestie i pomysły na dodatkowe rasy które mogłyby trafić do niezbędnika to piszcie w komentarzach poniżej.
Kilka uwag. Pomiot chaosu mimo że ma mechanikę tworzenia, nie jest grywalny przez Bohaterów Graczy (a automatycznie wpada pod kontrolę MG gdy tylko ktoś się przemieni), pomioty nie posiadają Inteligencji i jako takie nie są uznawane jako grywalne w niezbędniku. Ta sama zasada dotyczy nieumarłych będących bezrozumnymi ciałami pod kontrolą nekromanty lub wampira. Zastanawiałem się nad Liczami i Mumiami (Królami Grobowców) ale w końcu uznałem, że mimo że są nieumarłymi z osobowością i Inteligencją, to jednak byli oni wcześniej ludźmi, którzy poprzez zostanie mistrzami magii uzyskali nie-życie, a nie się tacy urodzili.

Kolejną rasą nad wskrzeszeniem której się zastanawiałem byli Fomorianie, ale uznałem, że są oni mało popularni, nawet wśród hardkorowych wyznawców chaosu. Koniec końców odpuściłem sobie cały Albion (podobnie jak games workshop hehehe)
 
__________________
Man-o'-War Część I
Baird jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem