Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2023, 10:53   #14
Cioldan
 
Cioldan's Avatar
 
Reputacja: 1 Cioldan nie jest za bardzo znany
-Jak już wspomniałem, wolałbym udać się od razu do Cularin- zwrócił się Cioldan do HK-X1. Po wyjściu żołnierzy jakby ochłonął i mówił spokojnie, ale usłyszeć można było rezygnację w jego glosie. Lekko zafrasowany spoczął na siedzisku w głównym pomieszczeniu statku.
- A Ty gdzie chcesz lecieć Jedi? Mam przeczucie, że gdzie indziej niż ja. Mierzi mnie ta historia z niewolnikami i czarnym słońcem, ale Dash jasno mówił, że mamy zbadać sprawy w systemie Cularin. To tam zginęli senatorowie i to tam powinniśmy zacząć śledztwo. Nie mamy pojęcia czy te sprawy są powiązane. Zresztą, dopiero bałaś się konsekwencji ujawnienia naszych koneksji z senatem, że może to wzbudzić podejrzenia. Wizyta u samego senatora z Thaere jako wysłannicy vicekanclerz, nagle pomoże nam w rozwiązaniu zagadki śmierci senatorów z Cularin?- adept mocy spuścił głowę i głośno westchnął, po czym kontynuował.
- Jeśli nie mamy zgody co do celu dalszej podróży, to jedynym wyjściem jest rozmowa przez holoterminal z osobą znaną naszej dwójce. Zdamy raport, że dolecieliśmy i powiemy co się wydarzyło. Skontaktujmy się z Kylem.



Cioldan wysłuchał Wędrowniczki, wstał i jakby znów nabrał energii.
- To lećmy do tego senatora, a do Kyla wyślijmy tylko krótki raport. HK i WD zajmijcie się wysłaniem raportu. Proszę.
 

Ostatnio edytowane przez Cioldan : 24-05-2023 o 02:07.
Cioldan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem