Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2023, 14:56   #169
Rodryg
 
Reputacja: 1 Rodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputację
- Wiesz nie wypada oceniać całej rodziny po jednym osobniku może być bystrzejsza od wu… - Odparła Ramiel lecz przerwała gdy Karendis w końcu oświeciła Grimalkin. Miast tego pacnęła się tylko w czoło wzdychając ciężko.
- Dobra zapomnij że cokolwiek mówiłam… a już myślałam że to taka cicha woda tylko wyglądająca na niewinnego mola książkowego.

- Nie wiem co Mordechaj ci nagadał a już na pewno nie chcę wiedzieć co sobie wyobrażał. Ale bez obaw nikt tu na niczyją cnotę podstępem nie nastaje. Z resztą popatrz na Eleril, chyba nie myślisz że ona może kogoś zdeprawować. Prędzej ktoś ją. - Wskazała na niemniej czerwoną fechmistrzynię.

- Co do Karendis... - Zastanowiła się jak to zgrabnie ubrać w słowa patrząc na wiedźmę.
- Ona bardzo chętnie “deprawuje” ale za obopólną zgodą, bez manipulacji i brudnych sztuczek. Prosta odmowa raczej wystarczy więc nie ma się czego bać.
 
Rodryg jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem