Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2007, 17:52   #29
mocca90
 
Reputacja: 1 mocca90 ma w sobie cośmocca90 ma w sobie cośmocca90 ma w sobie cośmocca90 ma w sobie cośmocca90 ma w sobie cośmocca90 ma w sobie cośmocca90 ma w sobie cośmocca90 ma w sobie cośmocca90 ma w sobie cośmocca90 ma w sobie cośmocca90 ma w sobie coś
M-917 był dumny ze swojego dokonania, spojrzał z wyższością na Kordosa i Garreta. "Wiedziałem, że ten saiyan nie podoła, ale brak wystarczającej energii w Garrecie jest dla mnie zaskoczniem" - myślał android - "Oby jednak ich moce się obudziły". Myślenie pozytywnie o innych nie było u niego częste, jednak tym razem cyborg nie czuł się pewnie, miał przeczucie, które mówiło mu, że będą mieli kłopoty... Zaraz potem Onion podszedł i zaczął skupiać energię, co rozszerzyło szparę. Jednak myśli androida nie skupiały się teraz na tajemniczym wejściu, które potrzebuje energii do otwarcia, myślał on o saiyanie, wyraźnie potężniejszym od nich, ale bardzo tajemniczym. Pozazdrościł mu tej mocy, chciał być od niego lepszy, pod wpływem tej siły włosy M-917 odleciały za niego, po chwili jednak Onion przestał i usiadł na boku.
- Teraz pokaże ci, że nie tylko ty możesz być potężny. - zuchwało stwierdził cyborg.
Podszedł do szpary, dotknął jej krawędzi, były gładkie, jakby oszlifowane, poczuł to mrowienie, o którym wspominał saiyan, była w tym jakaś moc, coś co wyróżniało tę wieżę od każdej innej widzianej przez niego budowli. Odszedł kilka centymetrów od konstrukcji, pomyślał, że jeśli będzie stał blisko to wieża pochłonie więcej jego mocy, a tym samym wejście bardziej się rozszerzy. Miał nadzieje, że dzięki temu dorówna saiyanowi, bo wiedział, że mimo wszystko nie ma takiej mocy jak on. Stanął w rozkroku, zaparł się i napiął wszystkie mięśnie jakby chciał na siebie przyjąć potężną falę uderzeniową. Zaczął krzyczeć ile sił w płucach, wyrzucał energie z całego swojego ciała, chciał aby rozparła go ona, miał zamiar stać tak i emanować mocą jak najdłużej to będzie możliwe, nie mógł być gorszy od Oniona.

================================================== =======
(czepiasz się :P jakoś dziwnie to napisałeś, chyba "jak ktoś wpadnie to niech napisze" i ja myślałem, że chodziło ci o kogoś kto wpadnie tutaj do tego tematu, a nie o kogoś kto wpadnie na jakiś pomysł Poza tym co miałem niby wymyślić? Nie wiem nic o tej wieży, a co innego miałem napisać? :P)
 

Ostatnio edytowane przez mocca90 : 22-09-2007 o 21:59.
mocca90 jest offline