Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2023, 12:08   #26
Ayoze
 
Ayoze's Avatar
 
Reputacja: 1 Ayoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Czy w zachowaniu Hephenusa są przesłanki mówiące o tym, że był wojskowym? Jego postawa coś sugeruje? Czy raczej przez "mimo to był dobrze zbudowany i coś podpowiadało wam, że w życiu zajmował się nie tylko uprawą ziemi." rozumiesz, że napadał ludzi na traktach?
Garviel nie wychwycił w jego postawie żadnego wojskowego drylu czy czegoś takiego. Przysadzista postura nie daje mu też odpowiedzi, czy facet napadał ludzi na szlakach Jest jednak coś w jego ruchach, co podpowiada, że Hephenus mógł kiedyś prowadzić życie awanturnika

Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
-Aaaa, jeszcze zanim wystąpi przed szereg, to zapyta Kendrę, czy nie będzie mieć nic przeciwko temu, żeby on spróbował z nimi porozmawiać.
- Spróbuj, ja nie mam na to siły... - odparła zrezygnowanym głosem.

Cytat:
Napisał Kerm Zobacz post
- Czy profesor miał jakichś wrogów? Ktoś go nachodził, groził?
- Czy w tych ruinach zdarzały się inne wypadki?
- Biorąc pod uwagę, czym się zajmował, na pewno były osoby, które źle mu życzyły. Nie przypominam sobie jednak, by ktoś nachodził nas w domu, albo groził ojcu. On jednak nie był też skory zwierzać mi się z takich rzeczy, więc możliwe, że takie coś miało miejsce.

- Z tego, co mi wiadomo, to ostatni raz kilkadziesiąt lat temu, gdy wybuchły zamieszki i więzienie doszczętnie spłonęło. Od tamtej pory ludzie omijają to miejsce, twierdząc, że jest nawiedzone.

Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Na ten moment mam tylko takie pytanie:
— Czy na pogrzebie może pojawić się ktoś jeszcze? Jeśli istnieje taka możliwość, to czy uczyniłabyś mi tę drobną przysługę i dała znać po ceremonii, jeśli zjawi się ktoś, kogo nie znasz bądź ktoś, kto nie bardzo miał ku temu powód?
— Tak, na pewno będzie burmistrz Dragescu i kilka innych osób, z którymi ojciec utrzymywał dobre kontakty w miasteczku. Jeśli pojawi się ktoś, kogo nie znam, natychmiast dam ci znać.


Alex, jednocześnie nie są to te osoby, które dołączały do pochodu w miasteczku - ot, po prostu zwykli mieszkańcy postanowili wybrać się na pogrzeb. Ci bliżsi przyjaciele Petrosa będą już na cmentarzu.
 

Ostatnio edytowane przez Ayoze : 26-05-2023 o 12:15.
Ayoze jest offline