Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2023, 12:21   #27
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Garviel wychodzi z założenia, że moment pogrzebu to nie czas na wypytywanie sieroty, więc odpuści wszelkie pytania. Natomiast czuje się "namaszczony" do działań rozjemczo dyplomatycznych, stąd wyskok przed szereg w formie monologu.

W weekendy jest mnie bardzo mało na forum i nie mam kiedy brać udziału w rozbudowanych gdocach, wiec stwierdziłem, że jeżeli nie zacznę, no to potem już nie powiem tego co chcę.

Jeżeli tam będą jakieś rzuty, to jak ostatnio chciałbym sięgnąć po Commanding Presence.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline