Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2023, 18:25   #16
Morph
 
Morph's Avatar
 
Reputacja: 1 Morph nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Ketharian Zobacz post


Zasady te miały ogromny matematyczny urok, ale prawdą jest, że mocno komplikowały rozgrywkę.
W końcu już w czasach świetności KC zwykło się mawiać, że do gry w ten system trzeba mieć co najmniej kilka fakultetów z matematyki.

O samym zasadach się nie wypowiem, bo ich nie czytałem i jakoś mnie nie ciągnie. Chciałem tylko powiedzieć, że szanuję trud i wysiłek, a przede wszystkim chęci, aby samemu tworzyć mechanikę od podstaw.
Ogólnie jest to żmudne i niewdzięczne zajęcie, a zwłaszcza jeśli się to robi samemu.
A już szczególnie w czasach kiedy działających sprawnie, darmowych i płatnych, uniwersalnych, jak i tych stworzonych pod konkretny system zasad jest całe multum. Do wyboru, do koloru.

Trzeba to naprawdę lubić, aby się tym zajmować. Także Bonifacy wyrazy szacunku z mojej strony. Życzę powodzenia, satysfakcji z pracy i wytrwałości.

BTW wynik sondy jest dość klarowny, ale dodam, że testowanie autorskiej mechaniki w sesji pbf, to moim zdanie dość mocno chybiony pomysł. Aby sprawdzić działanie zasad trzeba przeprowadzić przynajmniej kilkadziesiąt walk, testów, rzutów na czary itd, aby mieć jakiś materiał do porównań i analiz.
Sesja forumowa z uwagi na swoją specyfikę ci tego nie da, a dla graczy pewnie będzie tyko źródłem frustracji.
Ot, takie oczywiste przemyślenia ode mnie. Powiedziałem, co wiedziałem. Żegnam i nie przeszkadzam więcej.
 

Ostatnio edytowane przez Morph : 26-05-2023 o 18:32.
Morph jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem