Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2023, 18:39   #6
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
Pomysł zrodził się z mojej własnej frustracji spowodowanej ciągłym wertowaniem stron w wielu dodtakach i supplementach, oficjalny niezbędnik gracza był sporą inspiracją, jednak skupiał się na podstawowej czwórce z podręcznika głównego, kislev, brettonia, księstwa graniczne (które naprawdę łatwo przeoczyć) są rozsiane po indywidualnych książkach czasem naprawdę niemożlowe dostać w wersji polskiej. Nie bawiłem się w tabelki koloru oczy i długości nosa bo uważam że takie detale to kwestia estetyczna graczy, mi zależało na zebraniu oficjalnych mechanik w jedym miejscu. Jak już to miałem osiągnięte to dodałem kilka kolorków, smaczków i innych takich, bo czarno białe kolumny tekstu były ciężkie dla oka.

Podobnie jak oficjalne dodatki, ten jest jedynie sugestią, zbiorem farbek dla MG i graczy, niektóre farbki oficjalne od GW, inne bez metki, wszystkie mające na celu dać innym więcej możliwości w doborze kolorów i barw ich postaci i historii.
 
__________________
Man-o'-War Część I
Baird jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem