Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2023, 21:39   #55
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Sindarin Zobacz post
Mi też to przewinięcie akcji pasuje, ale z racji tego poproszę o dwie informacje, zanim zabiorę się za posta:
- Czy widać było, że gnolle zabierały ze sobą jakieś kosztowności? Zastanawia mnie, czy w schowku nie ma srebra, którym zapłaciły za nocleg – jeśli są, to powinien o nich zdecydować przedstawiciel lokalnej władzy
- Deirlial poprosi Rocco, żeby ten opisał mu swoje sny, jak głupie by nie były

A narzędzi „ślusarskich” nam nie brakuje, Deirlial je ma.
Nie jesteście w stanie jednoznacznie stwierdzić, czy gnolle zabrały ze sobą jakieś kosztowności. Lara i Rayyan nie dostrzegli żadnych w ich rzeczach, gdy byli w magazynie. Niektóre hienowate miały przy pasach sakiewki, ale co w nich mieli, któż wie.

Co do snów to:

Cytat:
Rzadko kiedy pamiętam swoje sny, panie Ulondi — Rocco westchnął, drapiąc się za uchem i marszcząc czoło. — Pamiętam tylko jakieś mgliste korytarze, z płomykami w powietrzu. Takimi guślarskimi, zielonymi. Później byłem w Absalomie, ale chyba Odbiciu. Bo wszystko było cieniste i mdłe, jak na obrazach tej malarki, jak jej tam. Shalar.

Chłopak zamilkł na chwilę, wykręcając palce i jeszcze raz wytężając pamięć. Spąsowiał nieco przy następnych słowach.

A na sam koniec gonił mnie krwiożerczy jednorożec — bąknął, opuszczając spojrzenie, wyraźnie zawstydzony.
[Loredump]Odbicie to kolokwialna nazwa Shadow Absalom (nie mam gotowego wdzięcznego tłumaczenia), często używana w Stolicy Świata. Elayne Shalar to popularna absalomska malarka, która wsławiła się surrealistycznymi obrazami przedstawiającymi krajobrazy różnych planów, właśnie m.in. Planu Cieni i tamtejszego odbicia Absalomu.[/Loredump]
 
Aro jest offline