Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2023, 12:10   #114
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Mal jest niechętny wsadzeniu jej do kriokomory właśnie z powodu tego, że to nadwyręży zasoby elektryczne Eleutherii. Do tego młoda może różnie zareagować, a kto wie czy też jej się psionika nie uaktywni przy podwyższonym stresie. Do tego wybudzanie z kriosnu też niesie ze sobą jakieś ryzyko.

Generalnie Mal chciałby, żeby młoda przeżyła głównie z czysto oportunistycznych pobudek. Zmapowanie jej genomu przy powrocie na Pokatunę i wszelkie dane biologiczne mogą być dobrym zarobkiem, w końcu chimery mają problem z płodnością (więc pewne frakcje mogą być mocno zainteresowane takimi danymi). Z tym że woli ryzykować jej życiem przy operacji, niż swoim własnym i kamratów przy użyciu kriokomory. To tak z grubsza jego podejście, którego nie zdążyłem mocniej zarysować fabularnie.

Jeśli ta operacja podpada mechanicznie pod First Aid, medkit w ekwipunku zapewnie dodatkowe +2 DM. Wątpię, ale pomyślałem że warto nadmienić w razie czego.


EDIT: A, pytałeś Morph czy rzucę sam na operację czy zostawić Tobie - rzucaj Ty. Chcę być zaskoczony wynikiem przy czytaniu fabularki.
 

Ostatnio edytowane przez Aro : 28-05-2023 o 12:28.
Aro jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem