Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-05-2023, 00:15   #29
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 03 - 2521.04.23; wlt; przedpołudnie

- Oki, to mój post jest :> co do terminu na wrzucenie postów to do pt. 06.02 a więc jest 5 dób na zmajstrowanie posta. Ktoś wrzuci w sb rano to też tragedii nie będzie.


Stan Zdrowia:

Gotthard Distler; R 4; 12/12 HP (s.zdrowy)
Tobias Walder; R 2; 15/15 HP (s.zdrowy)
Stefan Jeager; R 2; 12/12 HP (s.zdrowy)
Duivel Mundo-naru; R 3; 12/12 HP (s.zdrowy)
Eitri "Sinoręki" Ironforge; R 4; 14/14 HP (s.zdrowy)
Alezzia di Lucci; R 4; 12/12 HP (s.zdrowy)



Stan PD-ków

Tobias 10 PD za szybkie wrzucenie posta

Tobias 10 PD za poranny opis wieczoru i poranną integrację z Eitri

Tobias 10 PD za opis sceny przy brodzie i decyzyjność co dale

Gotthart 10 PD za wrzucenie posta

Gotthart 15 PD za dużą poranną scenkę

Gotthart 15 PD za dużą scenkę światotworzonej retrospekcji

Gotthart 10 PD za scenkę rozmów po drodze

Gotthart 10 PD za opis scenki przy brodzie i decyzyjność co dalej

Duivel 10 PD za szybkie wrzucenie posta

Duivel 10 PD za poranną scenkę w domu

Duivel 10 PD za poranną scenkę w "Zającu"

Duivel 5 PD za scenki po drodze i rozmowę z Petrą

Duivel 10 PD za opis scenki przy brodzie i decyzyjność co dalej

Stefan 5 PD za wrzucenie posta

Stefan 5 PD za poranne scenki domowe

Stefan 10 PD za scenki po drodze i rozmowę z Theiss

Stefan 10 PD za scenki przy brodzie i decyzyjność co dalej

Alezzia 5 PD za wrzucenie posta

Alezzia 5 PD za opis scenek z wieczoru integracyjnego

Alezzia 10 PD za przedstawienie swoich pomocników

Alezzia 10 PD za scenki przy brodzie i decyzyjność co dalej

Eitri 5 PD za wrzucenie posta

Eitri 10 PD za poranne scenki w "Zającu"

Eitri 5 PD za scenki po drodze

Eitri 10 PD za scenki przy brodzie i decyzyjność co dalej



Razem:

Gotthard 35 + 60 = 95 PD
Tobias 20 + 30 = 50 PD
Stefan 40 + 30 = 70 PD
Duivel 50 + 45 = 95 PD
Eitri 35 + 30 = 65 PD
Alezzia 0 + 30 = 30 PD


---




- Z ogłoszeń parafialnych to bardzo dziekuję za wypełnienie ankiety. Na razie mam 4 z 6. Ucieszyłbym się za dwie pozostałe albo info, że nie zamierzacie ich wypełniać to nie mam na co czekać. Dlatego na razie nie będe ich omawiał, poczekam na te brakujące głosy


- Z innych rzeczy. Wypowiem się co do światotworzenia po stronie Graczy. Bo widzę, że zdarzają się takie fragmenty w Waszych postach. Ogólnie jestem "na tak". Ale byle to nie kłóciło się z tym co już jest napisane i wrzucone w sesje. Czyli np. jak w moim poście było, że pierwszy przez bród przeprawia się Stefan no to aby nie pisać, że ktoś przeprawia się jeszcze przed nim. Albo jak to czasem widziałem na sesjach "syndrom otwieranych drzwi". Czyli pierwszy Gracz pisze, że jego postać otwiera drzwi. Drugi pisze, że on otworzył te drzwi jeszcze przed nim a trzeci, że on to w ogóle już jest w środku przed nimi I nagle wychodzi jakaś bujda na resorach, że ten co otwierał drzwi jako pierwszy jest na szarym końcu grupy Więc no bez takich numerów bym prosił. Starajmy się nie ingerować w to co już zostało napisane i wrzucone w sesje



Dobra a teraz sprawy aktualne


- Post składa się niejako z dwóch częsci. Pierwsza to moje streszczenie poczynań BG i reakca BN-ów na to co się działo po drodze przez te ostatnie dni. Poza rozmówką Petry o górach i margrafie co raczej jak ktoś był w pobliżu to mógł usłyszeć to reszta rozmówej jest raczej w kręgu rozmówców. No i tego streszczenia z paru ostatnich dni raczej bym wolał już nie ruszać i bardzie skupić się na aktualnej sytuacji.

- Druga to sprawa aktualna czyli akcja przy brodzie. Jako, że się rozdzielacie no to też jest w dwóch częściach.



@Grupa zwiadowcza




- Co do rozmówek po tileańsku to chyba poza Alezzią nikt z BG nie ma tego skilla. Języki to skill zaawansowany więc albo się umie albo nie. Dlatego raczej Alezzia powinna robić za tłumacza w obie strony. Dla tych co nie maja tego skilla to rozmowa w całkiem obcym języku. Więc no przydałaby się reakcja Alezzi albo chociaż deklarka Zell jak by planowała to rozegrać

- Dwaj "cudaki" to się okazali jacyś chyba piechurzy. Czyli pi x oko jak to nakreśliła wstępnie Greta jeszcze przy brodzie. No tylko nie mówią ani w reikspiel ani kislevskim.

- Ci co zbliżają się od strony przesieki razem z Gretą i Alezzią no to mają perspektywę taką jak one co jest opisane w pierwszej części posta. Ci co jakoś tam skradają się to ten opis z pobocza co się udziela jeden z Hochlandczyków.

- Jakoś nie widać kogoś jeszcze niż ta czekająca na krzyżówkach trójka (Lotar i dwaj piechurzy). Ani na przesiece ani gdzieś w lesie w jej pobliżu.



- W tej turze bym chciał wiedzieć jak BG reagują na spotkanie "z dwoma cudakami" co mówią w jakims obcym języku.


@Karawana



- Tymczasem po odejściu zwiadowców przez bród przeprawiają się miecznicy Theiss. Jak są już po drugiej stronie Hugo próbuje przeprawić wóz. Ale w pewnym momencie wóz utyka i niebezpiecznie się przechyla.

- Chwilowo dzięki pomocy wojaków udaje się powstrzymać wóz przed upadkiem. Ale nadal jest niebezpiecznie przechylony i tak od ręki nie jest łatwo Hugo wyjechać z matni.



- W tej turze chciałbym wiedzieć jak Eitri reaguje na wypadek z wozem. Jak jakoś próbuje pomóc albo robi coś innego to chciałbym wiedzieć co i jak



---


- No i chyba tyle ode mnie Jak coś pokręciłem, pomyliłem czy zapomniałem to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 29-05-2023 o 15:41. Powód: Edyta PD-ków Gottharta.
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem