Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-05-2023, 07:39   #30
Cioldan
 
Cioldan's Avatar
 
Reputacja: 1 Cioldan nie jest za bardzo znany
Pipboy79 mam kilka pytań do Ciebie

1. Jak to jest ze snem elfów, bo nie doczytałem się zmian w Bastionie. Co trzy dni 8 godzin medytacji a raczej Bran-Wa-Shin? Czy można to rozdzielić na np. dwa dni po 4h i jeden dzień nic albo nawet na trzy dni? Jakby medytacja została przerwana to od nowa musi wyrobić całą normę czy kontynuuje tam gdzie zaczął? Czy po prostu śpi normalnie jak ludzie?

2. Padło pytanie do Duivela o Stefana... Teraz mam ja pytanie w związku z tym. Na ile mogę "mówić" za BNów? Bo zrozumiałe, że gracze na sesji oprócz BG operują również pomocnikami/chowańcami tej postaci. Ja zawsze unikam pisania o reakcjach postaci innych niż te którymi kreuje, a szczególnie dotyczy to ważnych BN i innych BG. Czy jak jest jakiś mało znaczący BN to możemy troszkę nim pokierować (coś powiedzieć za niego, albo jakąś reakcję opisać)?

3. Historie BNów. mam jakąś małą historię skąd mój BG zna Stefana, ale też nie wiem na ile mogę sobie pozwolić.

4. Widziałem, że są używane inne języki. Co w przypadku Eltharin? W naszym świecie to celtycki czyli np. gaelicki? Czy pisać po polsku z adnotacją, że inni tego nie zrozumieli bo to w języku elfów?
 
Cioldan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem