Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-05-2023, 12:25   #9
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
To ja nawiążę do pierwszego posta z tematu:

Pod kątem Sfer bardzo wielkie wrażenie zrobił na mnie suplement do 20th anniversary: "How Do You Do That?" Pokazuje on świetny aspekt sfer, a mianowicie to, że ten sam efekt można uzyskać wieloma kombinacjami sfer. Pokazuje on też jakich sfer użyć, żeby osiągać efekty znane z filmów czy literatury. Takie Force 2 przy 4 sukcesach zatrzymuje serię z karabinu uniesioną ręką jak Neo, ale jest skrajnie wulgarne. Lepiej zgrać to z Matter i utwardzić rękawice niczym Wonder Woman i dobijać pociski, albo z Life i dopalić sobie refleks jak Dare Devil.

Największą zaletą Maga jest to, że pobudza kreatywność gracza.

EDIT: Jeszcze jednym przykładem z tej książki, który mi zapadł w pamięć jest Szef-Technokrata wysysający esencję z podległych pracowników. Oni niczego nieświadomi pracują nad swoimi nic nie znaczącymi zadaniami, a on wysysa z nich energię. W efekcie pozyskuje esencję, a oni wychodzą z pracy i czują się nieproporcjonalnie zmęczeni i pozbawieni chęci do życia
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 29-05-2023 o 12:27.
Mi Raaz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem