Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-05-2023, 00:29   #35
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Tych dwóch skradaczy to miało się skradać w kierunku lasu na który wskazywali ci żolnierze. W kierunku żołnierzy miała się skradać reszta kozaków.
- Cały czas jesteście w lesie. Tam nie ma jakiejś osobnej kępy lasu tylko wszystko się dzieje w jednolitym kompleksie leśnym.

- I dwóch skradaczy to ma podobną perspektywę jak ostatni akapit gdzie się wypowiada jeden z Hochlandczyków.

- I nie bardzo wiem o jakich żołnierzach mówisz. Tam jest Lotar na kucu co stoi/rozmawia z dwoma cudoziemskimi piechurami. Nie widać nikogo więcej.

- Najprostsza droga to właśnie ta błotnista przesieka w lesie czyli tak jak prowadzi Was Greta. Wystarczy iść/jechać za nią. Jak ktoś by chciał się skradać to albo by musiał iść za nią a potem zejść gdzieś w las i próbować obejść albo od początku iść lasem wzdłuż tej przesieki.



Cytat:
Musze się spytać czy moje rozporządzanie się Panią sierżant i szeregowcami z oddziałów nie poszło za daleko? Znaczy się czy wymyślona scenka z przekomarzaniem się w której włożyłem jej w usta pozwolenie na zadania pytania i nadanie imion tym dwóm piechocińcą to przegięcie?
- Takie coś jest okey bo pisałeś głównie z perspektywy swojej postaci. I ingerencja w inną postać była symboliczna. To co można czy nie to w sporej części sprawa wyczucia i indywidualna, trudno to ubrać w jakieś żelazne zasady.



Cytat:
PO za tym jak już przy tym jesteśmy to jak na przyszłość pisać takie dialogi wrzucać tutaj np. i po uzgodnieniu dopiero dawać do wątku główne czy PW?
- No ja myślę, że nie ma co z tego pisania sesji robić pracy magisterskiej to to co piszecie z perspektywy swoich postaci możecie wrzucać sami

- W sprawie dialogów na linii BG-BG czy BG-BN to moim zdaniem lepiej się sprawdza Google Doc. Wtedy jak wszyscy zainteresowani są obecni to wychodzi to dość naturalnie i płynnie. Nawet jak ktoś pierwszy raz korzysta z tego rodzaju pisania. Przynajmniej zazwyczaj tak to bywało z tego co widziałem. No ale na użycie GD to na razie czekam jeszcze na komplet ankiet.

- A bez GD no to jak już coś zamierzacie światotworzyć z wypowiedziami BN-ów to może dajcie o tym znać jakoś. Jak takie drobnostki co w gruncie rzeczy są pod wypowiedź BG to pół biedy ale jakieś większe scenki no to może jednak dajcie mi to wcześniej do wglądu. Bo wiecie ktoś sobie wymyśli, że ten czy tamten sierżant jest agentem Chaosu czy tam innym kultystą a mnie to może w ogóle nie pasować do konceptu.

- Jakbym miał coś doradzić to bym doradzał przedstawianie sprawy jako plotki. Czyli, że "Ten i tamten mówił mi o tym, że... " Czy "On wydawał się podobny do człowieka którego kiedyś spotkałem. A wtedy to..." Taka forma jest dość elastyczna i w razie gdyby coś nie pasowało to zawsze może okazać się, że to tylko mylna plotka, fałszywa pogłoska, zbieg okoliczności czy jakoś tak.



Cytat:
Mam już w sumie napisany post z reakcją na sytuacje bieżącą ale miałem zamiar jeszcze rzucić małą retrospekcje co do przekomarzania się z Paniom sierżant, Więc wole to ustalić zanim znowu się poszarogęszę.
- No to wrzucaj. Zobaczymy co z tego wyjdzie Jak będzie coś całkiem nie teges to najwyżej poproszę Cię o edytę tego czy tamtego



Cytat:
A i chciałem się spytać jeszcze zarówno MG jak i pozostałych graczy czy nie macie problemu z tym, że mamy Stefana BG i Stefana BN? Bo się zastanawiam czy nie zacząć ich jako inaczej pisać w sensie np. Stefan Jeager jak piszemy o mojej postaci itd?
- Na logikę to Stefan to popularne imię więc to nic dziwnego, że trafiło się dwóch mężczyzn o tym samym imieniu. Ale faktycznie może być mylące z tego powodu więc można by im jakieś ksywy powymyślać. To mi się wydaje dość naturalne, nawet u nas tak jest, że jak są osoby o tym samym imieniu np. w pracy czy klasie to jakoś się ich rozróżnia w nazywaniu.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem