Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2023, 11:32   #38
Dekares
 
Reputacja: 1 Dekares nie jest za bardzo znany
Cioldan dziękuje za odpowiedź.

Co do aktualnej sytuacji to muszę się dopytać o kilka rzeczy:

1mianowicie ilu nas jest w całej karawanie? Bo mamy jak rozumiem trzy główne oddziały(halabardnicy, miecznicy, zwiadowcy/łucznicy tak?) jaka jest siła każdego z nich?
Do tego mamy jak rozumiem oddział kozaków Gottharda (tutaj pytanie także o siłę oddziału i jego profil w sensie zgaduje że to tez raczej lekka piechota jako że zajmują się zwiadem ale nie wiem czy nastawiona w razie czego bardziej do walki wręcz czy strzelania, może hybryda?)
Oraz na koniec mały oddział naszych górali jeżdzących konno ale to jak rozumiem dosłownie kilku ludzi?

Są jak rozumiem luźni ludzie w stylu woźnicy Hugo(jakies ciury obozowe, dodatkowi woźnice na wypadek kupienia nowych wozów itp.?).
No i jesteśmy jeszcze my ludzie luźni choć pytaniem jest czy może poza Eitrim (specjalista Inżynier) i Alezzią (specjalista Mag) to reszta z nas jest raczej dość łatwo przydzielalna... w sensie Gotthard dowodzi swoimi kozakami a Stefan, Tobias i Duivel raczej pasują jako zwiadowcy/ strzelcy do oddziału Stefana.

No i ile z nich znajduje się teraz z grupą zwiadowczą?

Chciałem się także Was wszystkich wypytać jak traktujemy kwestie dowodzenia itd. No bo zakładam, że przynajmniej fabularnia hierarchia i podległość służbowa powinna odgrywać ważną rolę w oddziale wojskowym (oczywiście w trakcie działań wojenny ceremoniały itd. nie powinny odgrywać aż takiej roli jak w koszarach ale nie powinny zniknąć ) ale raczej zakładałem że będziemy jakoś bardziej wpięci w strukturę oddziałów.

No i tu też chciałem sie spytać jak rozumieć ostatnią deklaracje Cioldana w kwestii wycofania się do brodu jak będzie walka nawet gdyby reszta z nas miała iść naprzód, żeby była jasność Coldanie nie chce uzurpować sobie żadnych racji do kierowania posunięciami Twojej postaci.... .
Ale nie mogę nie zaznaczyć że czytając Twój post mój wewnętrzny komisarz polityczny z WH40k właśnie odpiął kaburę do Tego Specjalnego pistoletu przy swoim pasie .
Oczywiście sprawę można wyjaśnić tak że idziesz powiadomić resztę o całej sytuacji, co zresztą powinno być naszym podstawowym celem(dbanie o bezpieczeństwo całego oddziału poprzez dostarczanie im info o sytuacji)

Tak w ogóle to chciałem jakoś się wypytać jak mamy zamiar podejmować decyzje w sprawie działania grupy w stylu atakujemy/nie atakujemy wrogów X i jak. Bo dobrze było by to ustalić wcześniej.
Osobiście jestem zwolennikiem krwawego zamordyz...hierarchii z jedną osobą podejmująca decyzje po konsultacji z resztą ale to tylko ja(i w żadnym wypadku ja nie chce być ta osobą )
 
Dekares jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem