Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2023, 07:50   #46
Cioldan
 
Cioldan's Avatar
 
Reputacja: 1 Cioldan nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- Stricte osoba dowodząca właściwie nie została wyznaczona. Ot, proste, bliskie zadanie "za rogiem" jakie trzeba sprawdzić o co właściwie chodzi. A gdyby brać to na twardą hierarchię no to górą są Gotthart i Alezzia bo mają najwyższe Rangi.
- nasi BG nie wiedzą jaką rangę mają inni BG raczej, to tak jakby wiedzieli od góry ile krzepy czy jaką szybkość mają, tak? Mogą się domyślać jakoś, ale nie to, że inni mają rangę wytatuowaną na czole? Rozumiem, że np. Gotthart obnosi się z tym, że ma stopień wojskowy i co do niego nie ma wątpliwości... jednak wszyscy wkroczyliśmy do wojska gdzie była już hierarchia ustanowiona i póki Petra nie powie, że w tej armii Diestler będzie miał stopień, to Duivel nie będzie słuchał jego rozkazów , bo według elfa, on zarządza tylko swoimi ludźmi. Alezzie wysłucha, ale raczej też nie posłucha .

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- Takie rzeczy to myślę, że lepiej aby wynikały z fabularnych postów. Póki taka czy inna sytuacja nie zaistnieje to nie ma chyba co na pusto gdybać.
Dlatego to była póki co deklarka zwykła, a przy kolejnej historii wyjaśni się więcej, albo historia potoczy się nagle inaczej

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
Rozpoznawanie obcych języków: (tileański)
Natomiast tutaj bardziej myślałem o spostrzegawczości, że po poprostu wydały mu się te języki podobne (to co mówiła Alezzia do Gottharta i teraz 'cudaki'), a nie, że rozpoznał skąd ten język się wywodzi, choć muszę przyznać, że niezły rzut miał Duivel

Cytat:
Napisał mharek Zobacz post
Jesteś elfem, co cię obchodzą ludzie... Niemniej Gotthard będzie zdruzgotany :P
Nie to, że nie obchodzą go ludzie... po prostu ma inne podejście do przemijania, życia, problemów, wojen, natury i pewnie do większości ważnych rzeczy . Jednak nie jest takim typowym Elfem... ale nie będę wybiegał przed... Duivela, jak ktoś będzie chciał się od niego dowiedzieć i spyta, to Elf na pewno odpowie... w ten czy inny sposób.


W każdym razie mam nadzieję, że jest już jaśniej!
Pozdro!!
 
Cioldan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem