Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2023, 20:27   #381
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
- "Mój drogi?" - Dean również uniósł brew. Cała ta wypowiedź brzmiała jakby wujek Kyle był dużo dalej niż Japonia. Jak dyrektor w szkole, który wymaga kapowania kolegów, a nie facet który uważał, że nie ma wstydu w dyskutowaniu z dzieciakami o kreskówce.
- Zdążyłeś zrobić awantury za zwracanie się per "Mały", "Młody", "Dzieciaku", "Deannie", "Szczeniaczek" i "Scrappy Doo" - Joan odginała kolejne palce - "Mój drogi" jeszcze nie zabroniłeś.
-Dobra...
-Jesteś tak staro malutki, że nawet by pasowało, że urodziłeś się w epoce kiedy taki zwrot był normalny.
-Przesadzasz...
-Trzymasz boomboxa na kasety, musiałam ci zakładać Instagram, wolisz gotować jedzenie niż je zamawiać...
znowu odginanie palców- Pradziadku Stefanie nie chciałeś się rozstać z rodziną? Yyy... Jak jest po polsku "Jesteś tam?"

-Boże odpuśćmy te reinkarnacyjne schizy skupmy się na babsku, które nie dość, że strzela piorunami, to próbuje wieszczyć. Pieprzyła coś w stylu, że duchy przodków domagają się jego spełnienia, nim przesilenie letnie nastąpi, inaczej gniew ich spadnie na mnie po trzykroć. I coś co brzmiało jak scenariusz Blues Brothers w imię wzgardzonego za życia ojca. Co zważywszy na hejt po jego śmierci umniejsza jej wiarygodność... Chociaż nie wiem na ile oceniać wiarygodność starej raszpli wyglądającej jak krzyżówka Profesor Trelawney i nekromantki. I jeśli gliniarze zajmą się tym jak ostatnio to mam nadzieję, że nie poślą mnie do specjalisty jak ten co przepisał mi takie piguły, że niewiele pamiętam z mojej 13-stej jesieni i zimy.
W poza tym wszystko kurwa okay!


Oparł głowę o kanapę, a potem spojrzał na ekran licząc, że Ryoji z łaski swojej sobie pójdzie.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem