Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2023, 22:02   #382
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Smile

- Joan czy mogłabyś wyłączyć ten dziwny niebieski animowany backround ? Bardzo rozprasza- Zajęci rozmową nie zauważyli, że under stimulated mini speedster gdy dostał informacje, że nigdzie nie pobiegnie zaczął tańczyć po pokoju na granicy super szybkości słuchając muzyki z komórki, Miał w uchu pojedynczą słuchawkę, drugie nadstawiał, żeby wyłapać rozmowę.

Gdy pozbył się nadmiaru energii klapnął na tyłek z westchnieniem spróbował przywitać się łamanym japońskim, choć nie znał języka - Ohajo Gozajmas! Jestem Edward kolega Deana z zawodówki! Nie wiem, w jakim stopniu państwo wierzą w magię, ale HC to szalone miasto... Mam po kądzieli odrobinę talentu mistycznego i podstawowe szkolenie na tyle, żeby wiedzieć, że ta cała Sybil rzeczywiście dysponuje jakąś magią śmierci i boimy się, że wyślę jakieś duchy, żeby nękały członków Stone Cove i zmusić Deana do wypełnienia jej fantazji - Powiedział bez ogródek dopiero po chwili orientując się, że przegiął pałę.

- Kurka Wodna! Przepraszam Dean! Wpierdalam się w twoje sprawy! Może ty chciałeś ująć to delikatniej ? Ja lepiej pójdę zjem krupniku i załatwię te sprawunki, o które prosiłeś... - Czerwony jak piwonia Edlaue poszedł do kuchni.

Rzeczywiście opędzlował gar dziwnej polskiej zupy jednocześnie super szybko pisząc SMSY:

Cytat:
Hej, Ciociu Anatazazs! Ja wiem, że to na ostatnią chwilę i tak nagle, ale kolega z moich "praktyk zawodowych" ma trochę problemów z pewną natrętną kobietą, którą podejrzewamy, że może mieć zawód pokrewny do twojego... Czy moglibyśmy wpaść po poradę? Może dałoby się zorganizować podróż do domu ? Chciałem pokazać przyjaciołom z pracy moje rodzinne strony, żeby mogli poznać osobiście Mamę
Anatazazs była przyjaciółką rodziny Dallenów potężną magiczką, która w cywilu pracowała jako popularna wróżbitka — celebrytka ukrywając fakt, że zna prawdziwą magię w tajemnicy. Pracowała z Tatą jeszcze przed narodzinami Eddiego i zapewniała mu portale międzymiarowe zawsze gdy miał ochotę odwiedzić rodzinne strony. Była jedną z pierwszych osób, jakie poznał na ziemi.

Cytat:
Tato Deana zaatakowała w pracy jakaś nekromantka! Bójmy się, że to jakaś wariatka, która rzuciła na niego klątwę, mógłbyś pociągnąć za sznurki i podpytać czy Sybil Skulls ma jakąś kartotekę ? Wiem na pewno, że ma mistyczne moce związane ze śmiercią do tego nie kontroluje własnych mocy i straszy cywilów! Po za tym, podejrzewamy że Ojciec Deana mógł zostać zamordowany i Dean prosił, żeby się ciebie spytać, czy dałoby się załatwić ekshumacje + badanie patologa, bo ta cała Skulls sugerowała, że ktoś Ojca Dena zabił pozorując samobójstwo
Wysłał SMSy
 
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem