Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-06-2023, 15:33   #4
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Hm,

Przejrzałem wstępnie bo nie jestem ekspertem od mechaniki Pathfindera. Ale lubię rozwiązania które czynią magów w DND- podobnych systemach bardziej specjalistami, bo daleko posunięte specjalizacje w magii sa lepsze dla klimatu i balansu. Dedykowany iluzjonista, nekromanta czy mag ognia jest dla mnie fabularnie ciekawszy od czarodzieja który może wszystko.

Natomiast nałożenie tego systemu na istniejącą mechanikę wydaje się dość skomplikowane. W którym miejscu w zasadach jest drzewko tych nowych "talentów magicznych"?

Na stronie głównej Spheres of Power Wiki Home Page - Spheres of Power Wiki

Kolumna Magic Spheres, tam są po kolei Alteration, Blood, Conjuration, Creation, Dark itd.
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem