Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2023, 18:29   #384
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Dean skrzyżował ramiona na piersi na myśl o szeregu wkurzających wspomnień skupionych wokół Bogu ducha winnej postaci z kreskówki i jednego drania:
- Wujek Ralph to wymyślił- że ja z tatą mieliśmy dynamikę jak Scooby Doo i Scrappy Doo z kreskówki: bojaźliwy dorosły i zadziorny szczeniak co nie wie na co się nie rzucać, kiedy nie pyskować, a w dodatku jako jedyny uważa tamtego tchórza za odważnego. W poza tym te psy też podróżowały po kraju w wanie, więc tak... Podobieństwo było.

Reszta też podchwyciła, a nawet bywało, że dzieliliśmy z Joan ksywę: ja Scrappy, Joan Doo. Już wolałem metaforę wujka Kyle'a, że jesteśmy Szczeniakami w tej watasze wilków
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 06-06-2023 o 18:31.
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem