Wątek: Starbase ECHO-1
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2023, 19:04   #4
GreK
 
GreK's Avatar
 
Reputacja: 1 GreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputację
Sanchez zmierzył wielkoluda w aneksie kuchennym zimnym wzrokiem. Nie lubił jak do niego mierzono. Dlaczego procedury zezwalały na posiadanie broni na terenie stacji? Musiał dopytać. Musiał też sprawdzić czy serwisowanie wszczepów jest w zakresie jego obowiązków służbowych. Nie pamiętał. Reakcja najemnika wynikała pewnie z podkręconych bodźdców i była głęboko zaprogramowana. Co nie zmienia faktu, że w połączeniu z ostrą amunicją i innymi załogantami była niebezpieczna. Postanowił się temu przyjrzeć. Skinął Nerwusowi głową po czym podążył dalej za robotem.

W centrum komunikacyjnym Hiszpan zweryfikował zakres swojego kontraktu. Wszystko wyglądało w porządku, więc wyjął wtyczkę C-Chipa i podpiął do systemu w celu podpisania kontraktu i synchronizacji z systemem stacji. Nadanie uprawnień napłynęło do niego jako nieprzyjemne łaskotanie w okolicach płata potylicznego. Skontrolował odczyty, ograniczając się do komunikatów krytycznych z systemu. Dokładniejszą analizę zostawił sobie na później. Po odpięciu, zwrócił się do SAMa.

- Chciałbym się odświeżyć przed spotkaniem z Audytorką. - Podrapał się po swędzącej ciągle potylicy. - Wskażesz mi moją kajutę?
 
__________________
LUBIĘ PBF
(miałem to wygwiazdkowane ale ktoś uznał to za deklarację polityczną)
GreK jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem