Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-06-2023, 11:42   #385
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Rozmowa z wujkiem

- Dean…? - w głosie wujka czuć było niepokój, ale i troskę – Wszystko w porządku…? - spytał zaniepokojony.

- Nie, żadne nekromantka się ze mną nie kontaktowała i nic o tym nie wiem. Jeśli boisz się czarnej magii, możesz się udać do agentów AEGIS. Oni mają doświadczenie w paranormalnych wyzwaniach i powinni byli być w stanie zapewnić Ci ochronę. Niestety, niczego innego nie mogę Ci poradzić, jak mówię, jestem poza granicami USA.

- Czy… - zaczął nieco niepewnie – Czy Twoja matka o wszystkim wie? I co powiedziała? Ona jest osobą dorosłą blisko Ciebie i może Ci zapewnić rzeczy, których ja nie mogę… rozumiesz, mój drogi… - zakończył nieco niezręcznie.

SMS-y Eddiego

Pierwszy przyszedł SMS od cioci.

Tak mój drogi, możesz zawsze mnie odwiedzić. Karty i rozkłady astrologiczne czekają na tych, którzy są niepewni własnego losu. A co do tej kobiety… niczego nie obiecuję, mało też póki co wiem, ale zrobię, co tylko mogę. Magie nie rozwiązuje wszystkich problemów życia, pamiętaj o tym.

Następnie przyszedł SMS od tatka:

Sprawdzę tę calą Sybillę jak będę miał wolną chwilę. Co do ekshumacji… jesteś pewien? To mogłoby być traumatyczne przeżycie dla Deana i o ile rozumiem, co chce osiągnąć, to nie wiem, czy jego i jego rodzinę powinniśmy narażać na takie… nieprzyjemności.

Love ya.
Dad.
 

Ostatnio edytowane przez Kaworu : 07-06-2023 o 12:18.
Kaworu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem