Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-06-2023, 13:29   #153
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Opłotki ruin dworku w Sieperting

Ucapiony chłopskimi rękami, świątynny akolita nawet się nie obejrzał jak wylądował na zionącej chłodem ziemi opodal pułapki. Uwolniona z pułapki noga znienacka zaczęła boleć jeszcze bardziej, najpewniej przez wzgląd na przebijające ją w dwóch miejscach drewniane paliki, których wieśniacy nie poważyli się wyciągnąć z obawy o wywołanie śmiertelnego krwotoku.

- Mówcie jak się sprawy mają - wysyczał przez zaciśnięte zęby Manfred.

- To wam Nora powie, świątobliwy mężu - odpowiedział z przejęciem jeden z wieśniaków, pomarszczony i bezzębny starzec w cuchnącej baranicy - My się na takim ranach nie wyznajemy, co innego wrzody przecinać albo kurzajki wypalać, ale te dziury po kijkach będziecie mieli ogromniste.

- Nie o nogę pytam, jeno o zbrodzieniów i pacholęta - warknął Acker - Co się tam w ruinach dzieje? Macie ich, wszyscy ubici? Nie wiem, czemu mnie Sigmar tak pokarał tą pułapką, a nie dał ubić tego psubrata kapłana własnymi rękami!

Taki filler dla zrobienia normy w tej kolejce. Zakładam, że akolita będzie leżał na ścieżce, dopóki nie przyjedzie zielarka i się nim nie zajmie (z fabularnego punktu widzenia, wiem, że mechanicznie mógłbym normalnie wstać i działać, ale zostawię pole do popisu młodszym stażem graczom, Manfred dość się już w tej przygodzie napocił).


 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest teraz online