Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-06-2023, 11:50   #388
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- OCZYWIŚCIE, ŻE MUSIMY ZABRAĆ Joanne z nami! Na pewno wam się spodoba u Cioci A. Jest zajebistą kobietą! - Zawołał Eddie zdecydowanym tonem.

Następnie podszedł do Deana, któremu sięgał może do pasa i powiedział
- Nie wiem, co przeżywasz, ale z tego co mi opowiedziałeś mogę sobie stworzyć za pomocą empatii całkiem niezłą symulakrem i chce powiedzieć... - Chyba po raz pierwszy odkąd się poznali wodniakowi zabrakło słów więc po prostu mocno przytulił się do piersi starszego kolegi
- Jesteś dla mnie, kimś ważnym nie chce, żeby ci się coś stało... Jestem tu z tobą i dla ciebie oraz Joan wiedzże zrobię, cokolwiek będziesz ode mnie potrzebował! Choćbym miał osobiście odkopać zwłoki twojego Ojca odnaleźć jego duszę w zaświatach albo zmienić Skulls w krwawą mgłę, którą rozniosę na cztery krańce świata, to zrobię to, a potem ucieknę do Doliny, zanim te ciołki z A.G.I.S. okaleczą mnie tym zastrzykiem odbierającym moce! Ja wiem, że pewnie jestem głupi, że krótko się znamy, ale jesteście dla mnie równie ważni jak rodzina dlatego tak mnie boli, że M'olibden odszedł.... - Mówił szybkim szeptem, który przeszedł w delikatny szum oceanu.

Nagle dzieciak zorientował się, co wyrabia: Odskoczył czerwony jak cegła, rozgrzany jak piec a z jego ust wydobył się dźwięk jakby potężna fala rozbiła się o przybrzeżne skały!
Najwyraźniej w emocjach nieświadomie przeszedł na ojczystą mowę istot wody
-P..P... PRZEPRASZAM! Chce wam pomóc, ale znów gadam o sobie samolub ! Samolub ! Samolub ! - Krzyknął sam na siebie, trzepiąc się w głowę otwartą dłonią.

- Dobra! Sanktuarium Seledynowej Synkretycznej Anatazazs! Czy macie jakąś dobrą kawę ? Jakbym mógł wziąć trochę w jakimś ładnym słoiczku, który mógłbym na szybko pomalować to byłby fajny osobisty prezent! Ciocia woli takie coś niż kupne w sklepie mówi, że to lepsza energia, ale jak nie macie to kupię i zrobię po drodze! Ciasto raczej trzeba by kupić ja załatwię niestety nie umiem za bardzo gotować a pewnie i tak bym popsuł kuchnie z moją prędkością - Cobalt Blue Strike najwyraźniej przerażony, że dorzuca przyjacielowi kolejnych problemów, zamiast pomóc. Szaleńczo próbował znaleźć zmianę tematu i kolejny problem, który mógł rozwiązać.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 08-06-2023 o 12:04.
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem