Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2023, 14:05   #6
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
— Myślę, że użycie tego daru nosiłoby znamiona manipulacji — oznajmiła spokojnie miraluka. — Nie mogę więc czegoś takiego poprzeć.

Po wejściu do sali konferencyjnej Wędrowniczka pokłoniła się kurtuazyjnie i pozdrowiła zebranych tradycyjnym „Niech Moc będzie z wami”. Następnie uważnie wysłuchała wszystkich zgromadzonych, odnotowując wszystkie istotne informacje.
— Z mojej strony to wszystko szanowny panie senatorze — rzekła na koniec. — Dziękuję uprzejmie za okazaną pomoc.
Prywatnie niezbyt podobał jej się pomysł z thaerańską eskortą. Zwłaszcza że mieliby wkroczyć w przestrzeń Cularin jako przedstawiciele wicekanclerz. Przekazała tę myśl telepatycznie swojemu towarzyszowi.
 
Alex Tyler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem